BIZSYSTEM - tvoříme software pro Vaše podnikání

Více než 12 let se pohybujeme v prostředí reklamy a marketingu, kde zákazníkům pomáháme s propagací jejich podnikání. Za tu dobu jsme obsloužili stovky spokojených zákazníků z řad živnostníků a malých firem. Získali jsme mnoho zkušeností, praxe a inspirací od zákazníků na základě kterých tvoříme moderní software pro další zlepšení jejich podnikání.

INSPIRACE ZÁKAZNÍKY

Zajímá nás, jak můžeme usnadnit podnikání našim zákazníkům. Víme, že náš produkt musí být levný, funkční a chytrý.

ZLEPŠÍ VAŠE PODNIKÁNÍ

Náš software Vám usnadní podnikání, čas, peníze a nervy. Podnikání zjednodušujeme pomocí pomocných software.

INOVACE A PODPORA

Naše produkty inovujeme, aby byly vždy aktuální a pomohly Vám soustředit se na vydělávání a ne na problémy.

Špičkové technologie

Pro vývoj našeho software využíváme moderní technologie. Tvoříme unikátní aplikace pro Windows a Internet. Současně poskytujeme certifikované služby - instalace a servis pro naše realizované produkty.

Windows 7, 8, 10

Software z naší nabídky je spustitelný na operačních systémech Windows 7, 8, 10. Využívá moderní technologie .NET, SQL a CLOUD. Vytvořeno pro živnostníky a malé firmy.

Internet
Software pro Internet je postavený jazykem PHP/HTML/JS. Pro běh moderních aplikací používáme vlastní výkonné servery pro zajištění maximální funkčnosti a bezpečnosti našich produktů.
VYZKOUŠEJTE

Software zlepší Vaše podnikání

Není nic jednoduššího, než náš software vyzkoušet. Přesvědčte se sami, jak Vám a Vaší firmě může náš software pomoci. Máme bohaté zkušenosti v oblasti reklamy a marketingu a naše produkty neustále inovujeme.

CHCETE VĚDĚT VÍCE?

Kontaktujte nás

ADRESA:
BIZSYSTEM (Millucci)
OSTRAVA - OPAVA - BRNO

EMAIL;
info@bizsystem.cz

TELEFON:
+420 722 892 514